Milujeme zimu a preto máme pre vás pár ponúk aj na zimu.

Naša ponuka ak nechcete v zime sedieť doma:

  • ponúkame výlet na bežkách  ( budeme to volať výlet ale naučíme vás správnu techniku, prevedieme okolím-najlepšími bežeckými trasami alebo si "zamakáme" na čas)
  • súkromného inštruktora alebo lyžiarskú školu SnowSchool Ski & SNB v stredisku Ski Telgárt
  • skialp kdekoľvek si vyberiete
  • bedminton (vieme, že je to celoročný šport ale keď je vonká pekne, nepôjdeme do upotenej a zaprášenej haly :-D to by bolo proti nášmu heslu "von do prírody")

Banská Bystrica má z tohto pohľadu geniálu polohu kde je obklopená zo všetkých strán horami.

Nízke Tatry, skvelá príležitosť na lyžovanie (Donovaly, Jasná a kopu ďalších menších stredísk)

Kremnické vrchy, raj pre bežkárov a skvelé lyžiarské strediská ako Ski Králiky alebo Skalka aréna.

Veľká Fatra, najlepšie miesto pre skialpinistov. Vyhľadávaný vrch pre zdolanie Krížna a neskutočný pojazd prázdnym svahom dole a samozrejme druhá časť lyžiarského strediska Donovaly.


Bežky 

Banská Bystrica je zo všetkých svetových strán obklopená pohoriami čo by som v tejto sekcií vypichol sú Kremnické Vrchy. Kremnické vrchy sú raj bežkárov kde sa nachádza nespočetne veľa bežeckých tratí na špičkovej úrovni.

SkiAlp

Začínate so skialpom alebo by ste chceli začať ale neviete kde? čo? ako? nevadí pomôžeme vám s tým. Prvý krok ste už urobili tým, že ste sa rozhodoli pre tento krásny šport. Pomôžeme vám s výberom toho správneho vybavenia a keď budeme mať túto časť za sebou bolo by fajn naučiť sa ako správne používať vybavenie. Aj s tým vám pomôžeme vezmeme vás na kratší výšlap kde sa budeme viacej rozprávať ako šlapať ale popri tom si vysvetlíme všetko, čo? ako? a kedy? používať.

Poprípade sa môžme dohodnúť a pôjdeme šlapať spolu aj viac krát, spoznáte viacej trás, a zlyžujete pod dohľadom skúseného inštruktora lyžovania.

Súkromní inštruktor lyžovania

Výhody:

  • vezmete si ho na predom určenom  mieste alebo priamo v stredisku
  • spoznáte sa bližšie už počas cesty do strediska
  • privátne sa povenuje vám alebo vašemu dieťaťu
  • inštruktor aj na večerné lyžovanie (odporúčame: málo ľudí, skoro žiadne rady na vlek/lanovku, zvyčajne 3 hodiny bohate stačia na zdokonalenie, poprípade pre dieťa na začiatok)
  •  keď prídete do strediska nemusíte sa obávať, že už nezoženiete inštruktora